Маркізи

Маркізи від "Варема -Україна", правда та брехня!

Ошукані дилери та клієнти.
   читати далі >>
Рус  Укр
Стаціонарний навіс Patio (Патіо)

Стаціонарний навіс Patio (Патіо) — стаціонарний варіант навісу для накриття великих терас та літніх майданчиків.

Детальніше     Ціна

Маркізи висувні

Висувні маркізи — які захистять від сонця Ваш балкон, літній відкритий майданчик для продажу товарів, терасу заміського будинки, розкішний ресторан або відкрите літнє кафе.

Детальніше     Ціна

Вітростійкі маркізи для зимових садів

Вітростійкі маркізи для зимових садів використовують для накриття горизонтальних і похилих отворів. Захист від сонця для зимових садів і мансардних вікон.

Детальніше     Ціна

Терасні маркізи

Терасні маркізи — навіси, які мають найбільшу кількість функцій. Ці сонцезахисні системи дозволяють створити затінену ділянку відразу на значних територіях. Найчастіше ці конструкції використовують на терасах заміських будинків, літніх майданчиках ресторанів і кафе.

Детальніше     Ціна

Балконні маркизи

Балконні маркизи — красивий елемент декору в інтер'єрі балконів, лоджій і вікон будинків. Ці елегантні конструкції надійно захистять Ваші екзотичні рослини і прекрасні квіти від палючого сонця.

Детальніше     Ціна

Маркізи для зимових садів

Маркізи, створені спеціально для зимових садів, дозволять надійно заховати від палючого сонця і захистити від парникового ефекту рідкісні і прекрасні рослини. Ці конструкції можуть закрити площі будь-яких розмірів засклених поверхонь. Їх використовують в будь-якому напрямку - як горизонтальному, так і вертикальному.

Детальніше     Ціна

Вертикальні маркізи

Вертикальні маркізи використовуються для затінення вікон різної величини, вітрин магазинів, балконів. Їх можна застосовувати в літніх альтанках як легкі стіни, абсолютно захищають від палючих променів сонця. Але вони, пропускаючи світло, не заважають потрапляння в альтанку свіжого повітря.

Детальніше     Ціна

Коробові маркізи

Коробові маркізи — використовуються над вхідними дверима магазинів, кафе, ресторанів, а також просто як прикраса. Це відмінний спосіб реклами свого підприємства. До переваг відноситься і той факт, що маркіза не складається в зимовий час.

Детальніше     Ціна

Маркізи

Маркізи вчора і сьогодні.

Перші маркізи дійсно нагадували капризних пані. Їх конструкція була недосконала, і тому швидко виходила з ладу, спеціальної тканини для них не існувало, і вони швидко втрачали свій первинний привабливий вигляд.
Проте сьогоднішні маркізи – справжні королеви балу. Тепер маркізи не лише мають красиві «вбрання», що не втрачають свого лиску, але і можуть бути оснащені за останнім словом техніки, а про конструкцію, що досягла досконалості, можна говорити годинами. Маркізи сьогодні настільки різноманітні по пристрою і призначенню, що складно уявити собі комфортне життя без цих простих складних навісів.

Читати далі Статті про маркізи