Обманутые дилеры и клиенты.

  Компанія ТОВ "Варема-Україна" на своєму сайті www.bapema.com.ua розмістила статтю з назвою "Порівняння ліктьових профілів". Для порівняння компанія навела приклади своїх профілів і профілів французької компанії "Franciaflex".
Статья     На фото видно, що один зріз профілю
   короткий по висоті, а інший високий і
   надає низькому профілю «ущербність» на
   цьому фото. Також в цій статті підкреслена
   думка про те що, чим товще профіль - тим
   міцніше маркіза, розраховуючи на нерозуміння
   і незнання цих моментів людьми, які раніше не були пов'язані з маркізами. При цьому компанія ТОВ "Варема-Україна" інформує, що їх маркізи витримують таку ж силу вітру, тобто 8 м / с. як і французької компанії "Franciaflex".

  У цій статті не розповідається, що компанії "Franciaflex", "BAT" використовують п'ять видів профілів, для маркіз з різною довжиною висування, і товщина профілю доходить до 5мм.

Сравнение локтевых профилей     Сравнение локтевых профилей
  
  Також в статті замовчується, що найбільшу роль у фортеці ліктя грають «шарнірні з'єднання» (так звані "суглоби", які скріплюють в одне ціле (лікоть) ці профілю).
  З одного боку - це показує, чи безграмотність працівників компанії ТОВ "Варема-Україна", або те, що їх стаття - це просто «ПІАР», що веде людей в оману.
  З іншого боку можна подумати, що німецька компанія «Warema» робить свої вироби за принципом «чим товще, тим краще» - це не властиво німцям.
  Виникає питання, а чи правда, що ТОВ "Варема-Україна" представник німецької компанії "Warema", і продає продукцію цієї компанії.
  І ми вирішили відправити запит в компанію "Warema" пану Ув Грейсер (Uwe Greiser).
  Текст листа:
«... ..нашіх клієнтів цікавить Ваша продукція, зокрема« маркізи ». У Києві ми знайшли фірму, яка представляється як «Офіційне представництво Warema- Україна", їх сайт www.bapema.com.ua На Ваших сайтах www.warema.com і www.warema.de немає інформації про представництво в Україні. Просимо Вас підтвердити, чи є ТОВ «Варема-Україна» Вашим представництвом в Україні, і продають вони Вашу продукцію? »
  Ось переклад відповіді:
«... .. компанія« СТС »не є частиною групи Варема, тому що вони виробляють свої власні маркізи (тип 710) та продають іншу продукцію.
 Ви можете сказати мені, які маркізи вам потрібні?
 З найкращими побажаннями,
Ув Грейсер »
  
  Виявилося, що "Варема-Україна" це компанія «СТС», і вона не є офіційним представником Warema, хоча на сайті www.bapema.com.ua, і на поліграфічних матеріалах компанія СТС (або ТОВ "Варема-Україна") пишуть, що вони представники компанії "Warema" і продають їх маркізи.

 
Визитка О нас Где производиться
        
 Вивчивши німецький сайт www.warema.de, ми дійсно не знайшли маркізу (тип 710).
  Досліджуючи далі моделі маркіз компанії СТС (або "Варема-Україна") ми помітили, що маркізи, які вони називають "касетними", всі європейські виробники, і зокрема німецька компанія Warema, називають цей тип маркіз "напів-касетними" і продають їх за ціною на порядок дешевше, ніж "касетні".
  Справжню «касетну» маркізу від Warema можна подивитися тут.
  Також їх "напів-касетні" маркізи, насправді, це маркізи з «ковпаком», і їх вартість теж дешевше, ніж "напів-касетні". Відеоролик з німецької маркізою Warema дивіться тут
     Виходить, що «піар» компанії СТС заснований на трьох обманах:
1. Обдурили клієнтів і дилерів в тому, що вони є представниками
    компанії "Warema", і продають їх продукцію.
2. Обдурили клієнтів і дилерів в тому, що продавали їм "напів-касетні"
    маркізи як "касетні", а маркізи з верхньою кришкою - як "напів-касетні".
3. Обдурили клієнтів і дилерів в тому, що товщина профілю для ліктя грає
    головну роль в дотриманні маркізами певної сили вітру.