Маркіза захист від сонця

Маркіза - унікальне поєднання витонченості і надійності

Легкі красиві навіси, які отримали не менш красиву назву «маркіза» (в перекладі на російську мову - маркиза), сьогодні можна зустріти практично скрізь.Це дивовижне сонцезахисний споруда не тільки прикрашає будівлі, але і надійно захищає його від різних негативних впливів зовнішнього середовища. Маркіза у багатьох випадках є єдиним можливим пристосуванням для створення надійного навісу.Сьогодні маркіза придбала таке розмаїття форм і модифікацій, якого немає, напевно, ні в одного виду навісів. Рахуйте самі - маркіза горизонтальна, маркіза вертикальна, маркіза балконна, маркіза для тераси, маркіза для зимового саду, маркіза купольна.І це ми ще не згадуємо специфічні різновиди. Не дивно, що сьогодні маркіза «витісняє» інші типи навісів, вигідно виділяючись на їх фоні чудовим поєднанням найважливіших характеристик, якими повинен володіти навіс.І якщо ви вже замислюєтеся про те, щоб купити маркізи, пропонуємо для початку розібратися в їх різноманітті та характеристиках.

Така різна маркіза

Якщо взяти загалом, то все маркізи тенти діляться на три основні групи - горизонтальні, вертикальні і купольні.Не так давно з'явився новий вид - маркіза ламаною каркасі.
Горизонтальні маркізи умовно поділяються на дахи і козирки маркізи - все залежить від розміру цього навісу. Можна сказати, що це - найрізноманітніша і затребувана група навісів.Це і віконна маркіза, і маркіза для тераси, та балконні маркіза, і маркіза для зимових садів.
Вертикальні маркізи, по суті, нагадують перегородки, і в деяких випадках можуть виконувати функцію стіни або навіть паркану.
Купольні маркізи - самі елегантні навіси, які можна вважати найбільш вдалим рішенням для прикраси зовнішнього вигляду кафе, магазинів, а також у якості ефективного рекламоносія.
Маркіза ламаною каркасі допомагає не тільки відтінити значну територію біля будівлі, а й відокремити її, не перевантажуючи простір.

Маркіза з «руками» і без

Найбільшою перевагою маркізи від сонця перед стандартними навісами можна сміливо назвати їх здатність легко складатися і розкладатися. Погодьтеся, що набагато простіше натиснути на кнопку пульта, і ваша маркіза слухняно згорнеться в рулон, і вам не потрібно повністю розбирати конструкцію, переносити стійки, складати тент.Все це тепер можливо завдяки застосуванню новітніх технологій і розробок, а також використанню високоякісних матеріалів та комплектуючих для маркіз.Якщо говорити про класифікацію цих навісів за типом механізмів складання, то сьогодні маркіза може бути трьох видів - важільно-рулонна, корзини і маркізолета. Перший вид маркіз оснащується двома складними кронштейнами, які нагадують руки, що виносять тент на певну відстань.Через це подібності маркіза отримала такі прізвиська, як ліктьова, висувна і маркіза на руках. Варто сказати, що цей тип маркіз найбільш поширений і надійний в експлуатації. До того ж сьогодні ліктьова маркіза може оснащуватися або черв'ячним, або стрічковим механізмом згортання.

Додаткові аксесуари для маркізи

Приємно відзначити, що сьогодні маркіза отримала таке оснащення, про який ще кілька років і мріяти не доводилося.Крім того, що для захисту тенту і елементів приводу маркіза отримала спеціальний кожух, її також можуть доповнювати такі елементи, як радіоуправління, завдяки якому з'явилася можливість бездротового монтажу, спеціальні датчики вітру, температури, вологості і навіть таймер.Така «розумна» маркіза сама розкладеться в потрібний час, складеться при перших сильних поривах вітру або краплях дощу, підніметься або опуститься в залежності від інтенсивності сонячного випромінювання. Звичайно, такі комплектуючі для маркіз коштують недешево, але вони того варті.

Маркіза та матеріали для неї

Отримати конструкцію навісів, яка була б одночасно легкої, надійної і жорсткої вдалося завдяки використанню спеціальних алюмінієвих сплавів, які піддаються адонірованію.Поворотні шарніри маркіза отримує із спеціального ударостійкого пластику, а підшипники для неї можуть виготовлятися з нержавіючої сталі (сплави хромнікеля). Щоб каркас не піддавався впливу корозії, на нього зазвичай наносять порошкове покриття.Зазвичай маркіза має конструкцію білого або коричневого кольору. Що ж стосується самого тенту, то сьогодні маркіза «одягнена» в спеціальні акрилові тканини, які мають масу позитивних характеристик. По-перше, тканину для маркіз стійка до перепадів ультрафіолету і температури.По-друге, вона гігроскопічна («дихає») і одночасно захищає від вологи. Сьогодні Маркіза не відсвічує сонячними відблисками в обличчя перехожим, а її зовнішній вигляд надовго залишається чудовим. Плюс до всього крок плетіння ниток тканини може бути обраний за вашим бажанням.

Маркіза у новому вигляді

Здавалося, яку ще функцію, крім тих, що здавна виконувала маркіза, можна було б їй дати ще? Погодьтеся, що «набір» призначень і так досить значний - захист від сонця, дощу, вітру, прикраса фасаду будівлі, організація літніх терас.Мабуть, буде дуже складно порівняти її з яким-небудь іншим пристосуванням за кількістю і поєднанню функцій. Проте сьогодні маркіза - це дуже ефективний рекламоносій.Практично всі клієнти роблять замовлення на виготовлення маркізи із застереженням нанесення на неї рекламної інформації (це відбувається методом шовкографії). Погодьтеся,що сама по собі маркіза вже привертає увагу. Тому розміщення реклами на ній можна назвати дуже вдалим та оригінальним рішенням.
Роблячи висновок з усього вищесказаного, можна стверджувати, що маркіза може по праву носити горде звання «універсальна, багатофункціональна система». І дуже складно уявити собі, чим можна було б замінити таку необхідну річ, як маркіза.

Маркіза Маркізи в Києві