Маркізи висувні

Маркізи (російською мовою маркизы) висувні - це навіси, які рятують від палючих сонячних променів, дощу і граду. Сьогодні вони придбали велику популярність і є додатковою рекламної майданчиком для літніх кафе і магазинів. Будучи ефектним щитом для зовнішньої результативною реклами, вони постійно залучають нових відвідувачів у Ваше заклад. А головна перевага конструкцій маркізи висувні - велика площа затінення, що дуже актуально в жаркі літні дні.

Маркізи висувні захистять будинок, вікна та людей, які перебувають під ними, від палючих сонячних променів. Взимку, коли не буде необхідності використовувати сонцезахисні системи, повітряні і красиві навіси маркізи висувні легко складаються в спеціальну гільзу на фасаді будинку. Ще не всім людям знайоме слово «маркіза». Але ж ті, які придбали конструкції «маркізи висувні», вже не уявляють свій будинок без їх присутності.

Маркізи, надійно уберігаючи будинок від прямих сонячних променів, дощу і снігу, одночасно є окрасою фасаду будь-якої будівлі. У порівнянні з першими моделями, які були громіздкими і обвисає, сучасні маркізи легкі, різнокольорові і виглядають пурхають метеликами. Виготовлення висувною маркізи ускладнилося і стало пристосованим до вимог часу. Маркізи висувні - це серйозна конструкція з використанням електроніки і виконує безліч функцій.

Маркізи висувні купити Київ Маркізи висувні Київ