Маркізи веранди

Маркізи-веранди (в перекладі на російську мову - маркизы веранды) - це висувні зовнішні конструкції, які забезпечують ефективне затінення на певній площі, надійне укриття від проливного дощу і холодного вітру.

Область застосування маркізи-веранди безмежна. Елегантні навіси з тентових тканин в даний час широко використовуються при створенні літніх відкритих кафе, на прилеглих до ресторану площах. Маркізи-веранди позбавлять Вас від потреби споруди дорогих і громіздких вуличних веранд.

Маркізи-веранди, забезпечуючи захист від сонця, чудово захистять Вас від негативних кліматичних впливів, додадуть неповторний стиль фасаду Вашого будинку. Будучи зручним носієм для зовнішньої іміджевої реклами Вашого підприємства, маркізи-веранди будуть постійно залучати нових клієнтів.

Завдяки тому, що використовуються спеціальні високоякісні матеріали при виготовленні конструкції, маркізи-веранди володіють стійкістю до нагрівання, високим рівнем захисту від ультрафіолетових променів, не вигорають від дії сонячних променів, не промокають під дощем, не гниють, не провисають. Протягом багатьох років маркізи-веранди будуть служити Вам прекрасним місцем для відпочинку.

Маркізи в Києві Маркізи вертикальні