Маркізи Ужгород

Маркізи (маркизы) в Ужгороді - сонцезахисні системи, оснащені мобільними тентами. Вони здатні затінювати великі території відкритих веранд, міських лоджій, захищати від впливу палючих сонячних променів, дощу або сторонніх поглядів. Маркізи в Ужгороді не вигоряють на сонці, не пропускають вологу, не гниють, не провисають, а також мають стійкість до нагрівання і захист від УФ-променів. Акриловий матеріал створений спеціально для відкритого повітря.

Маркізи можна використовувати для облаштування майданчика для літнього кафе чи ресторану. Таке використання надає можливість додаткової зовнішньої реклами. Матеріали, використовувані для виробництва маркізи Ужгород, відповідають стандартам якості. Всі деталі виготовлені з алюмінію. Пластикові частини виготовлені зі спеціальної пластмаси, яка не тріскається на морозі і не розсихається на сонці.

Автоматичні приводу і сонячно-вітрова автоматика, які можуть застосовуватися для управління маркізи Ужгород, випробувані і сертифіковані.

Колекція тканини налічує безліч варіантів різної кольорової гами. Першокласні матеріали протягом довгих років будуть доставляти Вам велику радість від використання маркізи в Ужгород.

Маркізи Одеса Маркізи Україна