Маркізи магазин

Маркізи-магазин (російською мовою маркизы) - універсальні сучасні сонцезахисні системи, що володіють великим функціоналом, які на сьогоднішній день користуються величезною популярністю при будівництві й оформленні магазинів. Вони розташовуються зовні будівлі і надійно захищають від нагрівання засклені вітрини і, як наслідок, внутрішні приміщення. Компактні конструкції «маркізи-магазин» дають відчутну економію простору. Вони здатні створити надійну перепону променям сонця, але при цьому не перешкоджати проникненню свіжого повітря, що є вагомим аргументом комфорту в магазинах.

Оригінальне оформлення входу в магазин за допомогою маркізи-магазин неодмінно приверне відвідувачів, буде незабутнім елементом і служити ефективним носієм реклами. Адже на тканину маркізи-магазин цілком можливо нанести зображення або логотип. Для того щоб Ваш магазин був помітний не тільки вдень, але і вночі, використовують різні варіанти підсвічування.

Зі смаком підібрані маркізи-магазин будуть чудовим сонцезахисним засобом, і можуть створити неповторний інтер'єр і затишок у Вашому магазині. Магазин, прикрашений при мощі сучасних маркіз, лаконічно впишеться в ансамбль сучасних новобудов.

Маркізи літніх кафе Маркізи на вікна