Маркізи літніх кафе

Зовсім не дивно те, що маркізи (в перекладі - маркизы) літніх кафе сьогодні активно використовують у великих і маленьких містах. Вони додадуть інтер'єру літнього кафе класичний вид, будучи втіленням вишуканості та елегантності. До того ж, буде відмінно виглядати на таких сонцезахисних конструкціях реклама Вашого закладу.

Розрізняються типи маркіз за призначенням і конструкції. Горизонтальні маркізи літніх кафе застосовуються найбільш часто. По конструкції висунутого елемента вони нагадують руку людини, тому їх ще називають ліктьовими. При класичному виготовленні конструкції важелі і маркізная тканину залишаються з зовнішнього боку в зібраному вигляді. А при виготовленні у формі гільзи або касети, маркізи літніх кафе опиняються під корпусом, не піддаючись зовнішнім негативним природним явищам. Таким чином, продовжується термін служби сонцезахисної конструкції.

Крім горизонтальних, існуючі ковшові або купольні маркізи літніх кафе. Ці маркізи отримали назву через свою форму. Маркізи в будь-якої модифікації виглядають вельми елегантно і стильно. Крім чисто функціональної складової, маркізи літніх кафе розміщують на собі рекламу.

Маркізи купити в Києві Маркізи магазин