Маркізи GAVIOTA Іспанія

Рус  Укр

Компанія Gaviota Simbac є одним зі світових лідерів в області виробництва систем і аксесуарів для інтелектуальних зовнішніх сонцезахисних систем і рольставен.Фірма постійно стежить за новими розробками, інноваціями, послугами, щоб успішно задовольняти ринкові запити і вимоги замовників.

Gaviota Simbac - це інноваційні, безпечні, що не завдають шкоди навколишньому середовищу рішення, так як захист від сонця, забезпечуючи комфорт, передбачає при цьому економію електроенергії. Для досягнення стовідсоткової ефективності в економії енергії, Gaviota Simbac прагнути запропонувати найоптимальніші матеріали і технології.
https://www.gaviotagroup.com

Маркізи Ares Касетна маркіза ARES - ця конструкція поєднує в собі сучасний дизайн, компактність і доступну ціну. Касета захистить тканину і всю конструкцію від несприятливих умов, тим самим продовжуючи термін служби маркізи. Для підвищеного комфорту касетною маркізою можна управляти автоматично.
Маркізи-перголи ZEN Rain Маркіза-пергола ZEN Rain - комплексна система захисту, яка формує затишну обстановку як під час спеки, так і під час негоди. Характеристики ZEN Rain роблять його ідеальним рішенням для терас ресторанів, літніх кафе, готелів, майданчиків заміських будинків.
Маркізи-перголи ZEN Нове покоління терасових маркіз. Маркізи-перголи ZEN використовують для захисту від сонця і дощу на майданчиках великих розмірів. Навіси ідеально підходять для тераси ресторанів, літніх кафе, готелів, а також на майданчики заміських будинків. Стійка до поривів вітру і дощу, витримують вітер до 22 м/с.
Маркізи Patio Cover Маркізи Patio Cover – це дуже елегантний спосіб сховатися від сонця. Завдяки різноманітності деталей даний навіс можна встановити на будь-якому відкритому просторі, не порушуючи архітектурного дизайну. Крім того, є можливість збільшення площі конструкції шляхом додавання елементів.
Маркізи EOS З появою системи EOS зведення навісів для внутрішніх двориків і веранд стало звичайним і легким справою. Ця маркіза має інноваційний дизайн, зручна і дозволяє регулювати бажану кількість світла.
Маркізи Uve Навіс UVE. Алюмінієвий каркас ідеально підходить для накриття великих площ (до 42 m2). Прекрасне рішення для зовнішніх терас ресторанів і кафе. Гарне місце відпочинку на відкритому повітрі.