Маркізи FRANCIAFLEX Франція

Рус  Укр

Компанія Franciaflex є фахівцем з обладнання з 1961 року. Продукція виробляється у Франції з постійною якістю. Щороку 500 000 виробів на п'яти заводах Franciaflex.

Franciaflex допомагає Вам отримати вигоду для збереження енергозбереження, комфорту і захисту навколишнього середовища. Комплексні рішення: маркізи, вікна, інтер'єр, автоматика. Відповіді на всі Ваші очікування: естетика, ізоляція, захист від сонця, безпеку і комфорт. Інноваційні рішення, розроблені для задоволення потреб ринку.
http://www.franciaflex.com/

Маркізи FETUNA INSPIRATION Маркіза FETUNA INSPIRATION - підходить для фасадів, де немає можливості захистити конструкцію від несприятливих умов. Лікті і тканину маркізи, ховаються в касеті, що забезпечує максимальний захист. У закритому вигляді вона практично не помітна на фасаді будівлі.
Маркізи FETUNA FETUNA - горизонтальна касетна ліктьова маркіза для повного захисту тканини від негоди. надзвичайно міцна конструкція. Елегантний дизайн цієї маркізи підходить під всі стилі архітектури.
Маркізи FELICIA Маркіза FELICIA є надзвичайно потужною конструкцією з екструдованого алюмінію. Займає мало місця, гладкий і сучасний дизайн.
Маркізи HORIZON Маркіза HORIZON - міцна і вишукана горизонтальна маркіза з несучим профілем. Ідеально підходить для захисту літніх майданчиків, терас. Максимальна ширина 12000 мм, виліт 4000мм.