Маркізи BAT (Італія)

Рус  Укр
Компанія BAT заснована в 1983 році Амуром Барбьері і сьогодні є міжнародною компанією. Основною метою групи є якість: якість продукту, якість послуги, якість сервісу, якість у виборі матеріалів і упаковки.
Bat контролює кожен крок, від проектування до постачання, щоб надати клієнту відмінний продукт з гарантією. Якість і безпека є ключовими елементами маркіз BAT.
http://www.batgroup.com
маркіза ITALIA ITALIA - використовується для затемнення балконів, лоджій і великих віконних ніш. Повністю ховається в короб.
маркіза ITALIA Киев ITALIA - використовується для затемнення балконів, лоджій і великих віконних ніш. Повністю ховається в короб.
навіс PATIO PATIO - являється автономним накриттям для віранди, терас, пентхаусів. Особливу увагу виділено конструкции, что делает ее альтернативой дерев'яним конструкціям.
маркіза 2010 BQ 2010 BQ - висувна ліктьова маркіза з оцинкованного та покрашеного металу.
маркіа Silver BQ Silver BQ - горизонтальна маркіза з оцинкованого та покрашеного металу.
маркіза Parigi BQ Parigi BQ - висувна маркіза з оцинкованного та покрашеного металу.
маркіза MILANO MILANO - тент з висувними ліктями. Касета повністю захищає від бруду і погодних умови.
маркіза ECO HOLLAND ECO HOLLAND - касетні маркизі з висувними ліктями.
маркіза ZENITH ZENITH - висувна маркіза на фіксованому каркасі, що повністю ховається в касету.
маркіза GIOTTO GIOTTO - є новим продуктом для покриття зимових садів, терас на даху і скла в цілому. BAT розробив і створив продукт, який поєднує в собі інноваційні технічні рішення з дуже цікавим дизайном.
маркіза ARCADE ARCADE - система для накриття внутрішніх двориків, терас від сонця і дощу. Може використовуватись в різних конфігураціях, застосовується як в існуючих структурах (альтанки, дерево, метал, alluiminio), або незалежно і повністю спиратися на власні структури покрашеного алюмінію.
маркіза LEVA INCASTRO BQ LEVA INCASTRO BQ - висувні ліктьові маркізи з оцинкованого та покрашеного металу.