Маркіза - що таке

Маркіза (в перекладі на російську - маркиза) - що таке слово означає? Це висувною тканинної тент, який призначений для захисту від сонця. Маркізи найчастіше використовують для затінення території близько заміських будинках, кафе, барах і, ресторанах. Зовнішня солнцезащита обов'язково повинна застосовуватися як для житлових, так і для офісних будівель. При її відсутності, промені сонця швидко і безперешкодно проникають через вікна і нагрівають повітря всередині приміщення.

Маркіза - що таке за нововведення? Конструкція, створена, насамперед, як засіб захисту від сонячних променів. Але невеликий дощ не стане причиною пошкодження маркізи, завдяки водовідштовхувальним просочення матеріалу.

Маркіза що таке за нововведення? Тканина, якою виконана з акрилу і характеризуються фільєрній фарбуванням, світло-і погодостійкістю і підвищеною міцністю. Крім того, волокна маркізной тканини непромокальності і грязеотталкивающие, захищені від гниття і водовідштовхувальні.

Маркіза - що таке за нововведення? Конструкція, яка завдяки хорошій техніці і дизайну, стане візитною карткою Вашого закладу або заміського будинку. Безліч додаткових аксесуарів, таких можливість регулювати кут нахилу, що висувається волан, наповнять Ваш будинок комфортом.

Маркіза фото Маркіза це